Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O nas

Przedszkole 307 to miejsce przyjazne dziecku, w którym wiedzę i umiejętności zdobywa w warunkach radosnej i twórczej zabawy.

W naszym przedszkolu panuje niepowtarzalny klimat i atmosfera zbliżona do warunków domu rodzinnego, w którym dzieci i dorośli czują się najlepiej.

Przedszkole dąży do stworzenia naturalnej więzi; nowego kapitału rodziców, których wspólnym celem byłoby zapewnienie dziecku jak najlepszych warunków rozwoju.

Nasza placówka położona jest przy zbiegu ulic Broniewskiego, Żeromskiego i Reymonta
Można dojechać autobusem 112, 114, 184,tramwajem 22, 28,33, 35, lub samochodem (mamy duży i przestronny parking).

Przedszkole otwarte jest od godziny 7.00 do 17.30.

Rodziców, który rozważają zapisanie dziecka do naszego przedszkola stwarzamy możliwość poznania nas dzięki "KRAINIE MALUCHA".