Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kadra

Dyrektor przedszkola:

Anna Bielecka

Nauczycielka dyplomowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: pedagogika przedszkolna.


Nauczycielki:

Kinga Matyka

Nauczycielka dyplomowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna; pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną.


Ewa Łabęda

Nauczycielka mianowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.


Dominika Konecka

Nauczycielka mianowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.


Sandra Pieniążek

Nauczycielka mianowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna zintegrowana z logopedią oraz studia podyplomowe z zakresu logopedii.


Małgorzata Modzelewska

Nauczycielka mianowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.


Anna Tkaczyk

Nauczycielka mianowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym.


Małgorzata Fryziel

Nauczycielka mianowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: pedagogika przedszkolna z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka.


Renata Zawilińska

Nauczycielka dyplomowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki: pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną. Terapeutka TUS. Trener kinezjologicznego systemu kształcenia i terapii - Edukacja przez ruch.


Monika Rostek

Nauczycielka dyplomowana. Ukończyła studia z zakresu pedagogiki specjalnej: Pedagogika terapeutyczna z wychowaniem przedszkolnym; pedagogika osób z niepełnosprawnością intelektualną. Terapeutka TUS.


Ilona Rosłoniec

Logopeda. Ukończyła studia z zakresu logopedii ogólnej i klinicznej oraz studia podyplomowe z zakresu neurologopedii.